O nas

Wypożyczalnia sprzętu wideo i studio filmowe

Nasza firma zajmuje się produkcją filmową i usługami wynajmu! Specjalizujemy się w produkcji filmów korporacyjnych i filmów poklatkowych oraz oferujemy wynajem wysokiej jakości sprzętu, który zaspokoi wszelkie potrzeby związane z produkcją filmową.

W naszej firmie produkcyjnej jesteśmy ekspertami w przygotowywaniu platform takich jak samochody, skutery śnieżne i terenowe buggy, do precyzyjnego i łatwego filmowania poruszających się pojazdów. Używamy zaawansowanego sprzętu, takiego jak Proaim Airwave v15 z DJI Ronin2, Red Epic W z obiektywami anamorficznymi oraz platform wielowirnikowych aby rejestrować płynne, wysokiej jakości nagrania. Nasze podejście wyróżnia nas spośród innych firm produkcyjnych, czyniąc nas idealnym wyborem dla klientów, którzy chcą osiągnąć ponadprzeciętne wyniki.

Nasze wypożyczalnia jest konkurencyjna cenowo, z ofertami pakietowymi i rabatami dostępnymi dla klientów, którzy wynajmują wiele urządzeń jednocześnie. Jesteśmy dumni z zapewniania wyjątkowej relacji jakości do ceny i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze sprzętu i usług, które zapewniamy.

Filmowy.org

NASZ SHOWREEL